Yazılım Ek Hizmet ve Modülleri

Paylaşımlı Özel Tasarım ve Konsept Tasarım

Paylaşımlı Özel Tasarım ile tarafınızın talepleri doğrultusunda hazırlanan tasarım hem size hemde diğer müşterilerimize tema havuzunda ücretsiz olarak sunulur. Paylaşımlı Özel Tasarımda 1 revize hakkınız vardır. Konsept Tasarım'da ise tamamen tarafınıza özel detaylı tasarım çalışması yapılır. Konsept Tasarımda 3 revize hakkınız vardır. Tasarım çalışmaları maksimum 45 gün sürmekte olup daha erken teslim edilebilmektedir.

3500₺-7500₺/ tek sefer

Satın Al

Marka KaldırmaYazılımlarımız üzerinde yer alan marka bilgilerinin kaldırılması işlemini kapsar.

Bu işlem ile yalnızca e-ticaret müşteri arayüzüne ait footer alanındaki marka bilgisi kaldırılır. Yönetim panelindaki marka bilgilerini kapsamaz.

3500₺/ tek sefer

Satın Al

Mobil Uygulamalar

Android ve iOS cihazlar için hazırlanmış native mobil uygulamaların oluşturulması ve talep edilen mağazada yayınlanması hizmetidir. Ücret mobil uygulama başınadır.

5000₺/ tek sefer

Satın Al

 

B2B (Bayi)

Modülü Bayi ağı oluşturmak için ihtiyaç duyulan gelişmiş özelliklere sahip modüldür.

4000₺/yıl

Satın Al

 

Muhasebe Entegrasyonları

işletmede kullanılan Ön Muhasebe veya ERP Muhasebe yazılımı için entegrasyon hizmeti sağlar. Stok kartlarının e-ticarete yansıtılması ve e-ticaret ile pazaryeri siparişlerine ait cari kartları ve faturaların muhasebe yazılımına aktarılması işlemidir. Her muhasebe yazılımı için özellikler farklılık gösterebilir. Destek Sistemi üzerinden bilgi talep edebilirsiniz.

2500₺-5000₺/ yıl

Satın Al

 

Web Servis (API)

E-Ticaret ve Pazaryeri Entegrasyon yazılımları üzerinden; Sipariş Listeleme, Sipariş Detayı, Hızlı Satış (Sipariş) Oluşturma, Ürün Kaydetme, Ürün Stok Güncelleme, Ürün Fiyat Güncelleme, Bayi Listeleme, Bayi Eksi Hesap Limiti Güncelleme, Kategori Detayı gibi işlemleri yazılımınıza entegre edebilir ve yazılımınız üzerinden yönetebilirsiniz.

  • API Dökümanı için buraya tıklayınız.
  • Örnek Kodlar için buraya tıklayınız.

2000₺/ yıl

Satın Al

 

Lisans Değişikliği

E-Ticaret sitenize ait alan adı (domain) değişikliği sağlayın. Mobil Uygulama değişimi +500 TL ücretlidir.

UYARI: Bu işlem ile mevcut paneldeki veriler kesinlikle silinmez. Verilerin silinmesini istiyorsanız yeni paket siparişi oluşturarak yeni kurulum yaptırmalısınız. Veri silme talepleri dikkate alınmayacaktır!

2500₺/yıl

Satın Al

 

 

Modül Satın Al

İletişime Geçin