Arama Motoru Optimizasyonu

 

Organik trafiği yükseltmek ve marka bilinirliğini artırmak için web sitenizin görünürlüğünü ve arama motorlarındaki sıralamasını iyileştiriyoruz.

Doğru İçerik, Optimizasyon, Yükseliş.

Arama Motoru Optimizasyonu

Hedef kitlenizin markanızı veya ürününüzü arama motorlarında daha kolay bulması için performans odaklı anahtar kelime stratejisi, içerik optimizasyonu sağlar; markanız için organik olarak artan satış, artan karlılık ve azalan maliyet verimliliği inşaa ederiz.

 

Organik Olarak Artan Satış Verimliliği.

Daha fazla ve potansiyel müşterilere ulaşmak herkes için önemli!

Biz, uzman ekibimizle başarı ve performans odaklı çalışarak tüm arama motoru optimizasyonu süreçlerinde marka bilinirliğinizi arttırmak, organik olarak daha fazla kişiye ulaşmak ve sitenizin daha iyi bir hale gelmesi için severek çalışıyoruz…

 

O Site Üst Sıralara Yükselecek.

Setup34 olarak markanızın web sitesini SEO’ya en uygun hale getirerek, gerekli değişimleri sağlarız. Bu sayede istediğiniz arama motoru sıralamasına, planladığınız zaman içerisinde ulaşmış olursunuz.

“Her Noktada Tam Hizmet” Prensibimizdir.

Yapacağımız değişikliklerle doğal takipçi ve ziyaretçi sayısı yükseltip, arama motoru sıralamasında düzenli ve kalıcı artış sağlarız. Web sitelerine yapılan bu değişikliklerle birlikte, isteğe göre sağladığımız site içi-dışı SEO çalışmaları da web sitesinin trafiğinde önemli bir rol oynamaktadır.

Web Sitenizi Tanıyın, Eksiklerini Çıkarın.

Yaptığımız rekabet analizi, incelemeler ve taramalar sayesinde web sitenizin ihtiyaçlarını en kısa zamanda çıkarıp, gerekli adımları atarız.

Seo Ajansı.

Kendimizi seo ajansı olarak konumlandırmıyoruz. Dijital pazarlama uzmanlığına hakim ekibimizle tüm ekipler birbirlerini destekleyerek ve eksikleri tamamlayarak ilerliyorlar. Unutmayın sosyal medya yönetimi yapmayan bir marka seoda bir adım geridedir. İhtiyacınız olan tüm dijital pazarlama hizmetleri Setup34 Digital’de.

Google Ads Ajansı.

Seo uzmanlığına hakim ekibimiz, performans pazarlaması konusunda oldukça başarılı. Google reklam ajansı olarak eticaret müşterilerimizin satışlarını %400’e kadar yükseltmenin mutluluğunu yaşıyoruz.